View Single Post
Staro 27.12.2017., 00:37   #214
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,549
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Radim u administraciji ali mogu rec da sam bio u skladistu, sluzbi za korisnike,kasnije napredovao kroz par odjela.
I da mi je danas dovoljna placa od 4500 vratio bi se u skladiste. A ne kuzim sto si sad napali na mene i samo potvrdii da se takav software koristi/koristio vani i to u kamionskim dostavama???koje su dogovorene po tjedan dana unaprijed.
Ponovno pokazujes elementarno neznanje i laprdanje, zato ste ti i takvi "menazderi" slicni tebi, vjerojatno kumsko rodbinski povezani s vlasnickom strukturom, i razjebali firmu. Uopce mi se neda vaditi koliko si od pocetka, nicim p(r)ozvan, nasrao i zapetljao se u vlastitom ciganluku i muljanju, ali srecom SQL baza pamti. BTW, ono cime se bavi Schenker (a i hrpa drugih manjih firmi, od kojih neke posluju i u Hrvatskoj) ima toliki opseg i kriterije da ti i takvi tamo vjerojatno ne bi mogli biti ni pomocno osoblje cajne kuhinje. I ukljucuje daleko vise od "kamionske dostave dogovorene po tjedan dana unaprijed" i red velicine je kompleksnije od tvojeg razvoza paketa po gradovima. Ignorante.

Esencija price je da uzimate ljudima novac za nesto sto neobavljate. I to je takodjer OK. Ali ste onda dovoljno glupi da:

a) brisete komentare nezadovoljnih korisnika sa sluzbenih stranica
b) dajete skandalozne objave po drustvenim mrezama kao da se nista nije dogodilo
c) dozvoljavate splekama poput tebe da se javljaju u ime firme na forum, samo dodatno potvrdjujuci ciganluk s nacinom kojim poslujete
d) nemate sluzbeno ocitovanje nego se, tipicno ciganski, pravite glupima, uz tvoj izuzetak gdje si glupost podigao na dodatnu razinu

Pa sto nisi odradio 5 paketa za korisnike dok si drobio idiotarije ovdje? Pitao ima li koji forumas kojem mozes "progurati" paket, ako je ikako moguce, jebiga, sto je tu je? Ne moras mi odgovoriti na to pitanje...

Citiraj:
A koji si ti kurac da nas nazivas ciganima. Šiptar koji programira bios chipove. Meni ni to nisi znao
Sasvim moguce. Ali ti sigurno nisam uzeo novac za nesto sto nisam obavio. Nisam uzeo ni mnogima kojima jesam napravio. I vjerojatno sam se i ispricao.

Ti meni jesi uzeo novac za nesto sto nisi obavio. I nabio mi dodatni trosak jer sam morao ici sam po paket. I dodao na sve to trosak oportuniteta. Cigane. Ili koristi bilo koji drugi pejorativ. Mozes biti i AMD korisnik. Meni je svejedno.

BTW, za sve ostale - od kada je kolicina postova postala meritum privilegije sudjelovanja u raspravama? Ne znam tko je "zalman1" niti me interesira, ali onako ovlas covjeku je vecina na mjestu, pa se zbog nas/vas/njih petorice kojima je, pazi sada soka i nevjerice, paket dostavljen kako treba (sto bi, pazi sad, trebala biti jebena poanta posla OE-a jer su placeni za to), njemu treba inputirati da je beskorisni idiot jer istice ocito?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote