20.12.2017., 23:27
|
#10067
|
All-rounder
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,313
|
Citiraj:
Autor Manuel Calavera
Kupovanje tv-a je jebena rabota vidim sad. Em većina shopova (barem meni dostupnih) nema izložene modele, a kad ih imaju vrte neke promo, stock fhd/4K, upišitehnologiju videje. Kad sam pitao frajera jel može to prebacit i upalit SD, recimo hrt, kaže jebiga nemamo tv signal, ne plaćamo pristojbu.
Ne možeš usporediti apples to apples ni sa tim stock videjima. Jedan ima zelenu žabu, jedan đamije, jedan jezerca, jedan tekmu, sony pretpostavljam drka sa HDR itd. Naravno i svaki tv ima svoje out of the box postavke koje (kontrast, boje, svjetlina itd.). Kupac u biti ne može znati što kupuje, ide se čisto na neki hunch
|
Moje iskustvo nije takvo, obišao sam dosta dućana u zg kad sam kupovao svoju i svi su mi dopustili da ubacim USB sa svojim materijalom. Naravno da ne vjerujem promo videima.
Problem s ovom metodom što je osvjetljenje u dućanima brutalno i ipak nema vremena za prilagoditi si postavke, tako da taj test otkriva samo 50% toga. Opet, drugih 50% je moguće istestirati samo kući, tako da druge zapravo nema.
|
|
|