Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 11.12.2017., 16:05   #2259
hrka11
Registered User
 
hrka11's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Nigdje
Postovi: 22
Pozdrav ekipa...

Evo ovako da ukratko objasnim.Posle svadbe u 6mj. bit cu podstanar i taj stan je cca.65 kvadrata,mozda i veci govorim okvirno (3 sobe,2 wc,kuhinja i dnevni u jednom).
Esad u stanu koliko sam vidio ima klima koja je odavno i ne vjerujem da se uopce s njom moze grijati,a ima i centralno grijanje na struju.
Pa sam razmisljao mada moj stan nije i ne znam koliko cu tu biti mozda 1g,a mozda 5g,centralno na struju koliko sam skuzio najskuplji nacin grijanja i razmisljao sam da ubacivanjem klime nove mogu ustedit na grijanju,a klimu ako se budem selio uvijek mogu skinit i ponijet sa sobom tako da to nije bacanje para.
Postojeca klima stoji na zidu koji je zid od dnevnog i puse prema hodniku,a na desnoj strani su vrata od 3 sobe,a na lijevoj od wc-a.Zgrada je nedavno renovirana izvana prije mozda god dana,a stan je unutra renoviran takodjer prije koju god(spusteni strop,izvana stiropor fasada itd..)
Koje su vase preporuke i savjeti s obzirom da cu je koristit za grijanje citavu sezonu?
U planu mi je ako sve ok bude raditi kucu,pa tako da cu je kasnije ponijeti sa sobom i nebi uzeo nesto jeftino i lose samo da posluzi svrsi dok sam tu.
__________________
Origin & Steam : hrka11
hrka11 je offline   Reply With Quote