View Single Post
Staro 21.11.2017., 23:37   #1292
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova

Znači da zapravo torente mogu zabranit i nikome ništa.
Ako ti zablokiraju P2P možeš koristiti enkriptiranu vezu ili privatne trackere gdje ISP ne može skužiti da zapravo skidaš torrente. Također potrebno je smanjiti maksimalan broj virtualnih konekcija jer se po tome najlakše skuži P2P promet.
I mene zanima isto pitanje pa bih volio da netko ko se kuži potvrdi ovo što sam napisao za torrente.

Već dugo sam lud na 5/0.5 vezu koju sada imam u Iskonu. Nakon par pritužbi u zadnjih godinu dana idalje mi nisu u stanju povečati brzinu zbog loše parice. Neki dan sam puko i podnio zahtijev za deaktivaciju usluge.
Naručio sam VIP homebox. Danas mi je došao doma, ali mi se ugovor ne sviđa i mislim da ću ga vratiti bez da ga upalim/isprobam. Tražio sam da mi prvo dostave ugovor mailom, pa da ću tek onda pisanim putem pristati na probni rok. To nije bilo moguće. Također prodavali su mi neku muljažu da je ponuda dostupna još samo danas, i da ako nazovem sutra vjerojatno mi usluga neće biti dostupna. Muljaju me u startu i to je najveći razlog za odustajanje od ponude.

Mislim da ću uzeti TELE2 pokućni bez ugovorne obaveze (samo SIM). Da li je realno očekivati 20/20 Mbita na području Gornje Dubrave u Zagrebu. Više od 20/20 mi netreba, ali moram ih imati 0-24 kroz cijelu godinu.
Tražim ovaj ZTE MF286 na ebayu, ali ništa ne nalazim. Može preporuka nekog ok routera? Web kupovina mi nije problem.

Volim odigrati neku pucačinu i potreban mi je stabilan ping. Koliko je realno očekivati da ping ne varira više od 10% na rasterećenoj mreži? Dok igram više mi smeta kada ping oscilira nego kad je konstantan ali malo veći.
Yoman je offline   Reply With Quote