View Single Post
Staro 06.11.2017., 15:26   #59
cyberspace
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
@technostore
G. Jelačić, prihvaćam Vašu ispriku zbog pogreške u objavi i želim Vam uspjeh u poslovanju!

@FRipper,
Nisam negirao poznavanje g. Jelačića ali poznavanje nekoga i prijateljstvo na društvenoj mreži ne znači da te osobe poslovno surađuju. Vama su svi poznanici ujedno i poslovni partneri? On se uredno ispričao zbog greške i sve ok s moje strane. Da surađujemo teško da bi mu se dogodila takva greška a čak i da postoji suradnja ne vidim problem u tome ako je sve legalno i transparentno. Ali evo, ne surađujemo.
I dalje stojim iza svake riječi koju sam napisao pa molim da kažete koji dio nije istina, po mogućnosti i dokažete.
Moram i ponoviti ono što sam već pisao:
Web-shop koji vodim sa jedinim poduzećem koje sam ikada osnovao sam preuzeo s otvaranjem samog poduzeća i od tad sam odgovoran za njegovo poslovanje. Prije je isti web-shop radio pod drugim pravnim subjektom a ja nisam imao veze s njegovim poslovanjem. Od dana mog preuzimanja do danas nema nijedno loše iskustvo niti išta sporno.
Vezano za e-mailove, ostali su isti obzirom da je i naziv shopa ostao isti mojom odlukom. prodaja@cybershop.hr i info@cybershop.hr nisu odgovarajući? Bolje bi bilo s gmail adresom? Napominjem da svatko od nas odgovara za poslovanje poduzeća koje je na njega registrirano, slobodno pogledajte i sudski registar, https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:1
Vezano za telefon, postoji dovoljan broj trgovina koje ga imaju pa potencijalni kupci kojima je on mjerilo pouzdanosti srećom imaju gdje kupovati. Meni je dovoljan mobilni koji je uredno registriran na pravnu osobu.
Vi ovdje javno pišete informacije koje negativno utječu na samo poslovanje poduzeća koje vodim. Te informacije su temeljene na Vašem mišljenju dobivenom na osnovu komentara na forumima i nemaju osnovu temeljenu na činjenicama.
Spominjete i laganje, napišite onda tko laže i gdje. Vi mislite da je to ok i pošteno?

S poštovanjem,
Vedran Štitić
cyberspace je offline