View Single Post
Staro 25.10.2017., 13:04   #2748
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Do sada sam kupio jednu jedinu stvar u ADMu. Račun je bio na moje ime kao privatna osoba. A to sam prodao nakon isteka garancije, pa srećom nebi bilo vakije peripetija.
Ali dobro za znati, ADM mi uz Edigital i Links ide na blacklistu i van iz bookmarka u browseru. Jebote, prodaš grafu i ovaj ti ne zaprimi na jamstvo jer je vlasnik netko drugi... šta ćemo javne bilježnike plaćati za grafe od soma kuna ili memorijske kitove od 300?

Ok, meni se isto pari da je ovo situacija tipicno hrvacka. Korisnik bio nagao i malo bezobrazan, ovi vratili istom mjerom slijepo se držeći zakona budući je R1, izbjegnuto plaćanje PDVa i to.
Ali zabrinjava me ovo da ne priznaju grafu koju je kupila fizička osoba na svoje ime i prodala nekome. To je stvarno kurvaluk ako je istina, naravno. Svatko od nas je tako prodao tonu toga. Čak sam i reklamirao sa racunima na tuđe ime, nikad problema nije bilo... a ovaj se NAVODNO preti sa zvanjem policije i prijavom krađe. Dovđenja.

A i fore "znam ja da vi kurite grafe..." isto bez sudskog vještaka slobodno može okačit mačku o rep. Grafička ima jamstvo, jamstvom je propisano da će kartica raditi. Ukoliko kartica prdne tijekom rudarenja ili ubijanjem u Furmarku, ako nije išta moddano u smislu BIOSa, voltmodova, šerafanja, hlađenja, onda sorry, grafu pokriva jamstvo. Ne samo ADM, nego bilo tko.

I dalje mislim i želim vjerovati da je ovo ADMov stav naspram kolege jer teranje inata je zajebana stvar i specifičan je slučaj zbog R1.
pa naravno da je 99% grafa koje majnanju moddano samo kaj to nece nikad moc dokazat

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote