View Single Post
Staro 20.10.2017., 22:29   #2680
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
ADM (Acquisitum Magnum) iskustva

Nisam očekivao ovoliko reakcija �� ali dobro...u pon ću opet kontaktirat voditelja servisa Marka i pokušat naći zajednički jezik za obostrano zadovoljstvo , nadam se ž

EDIT: evo Updatea , danas opet kontaktirao voditelja servisa Marka....on se opet drži priče, "povrat sredstava na račun firme , ako firma ne postoji doći do vlasnika i donijet potvrdu da je sve pozatvarano i porezno riješeno, prevelika su kazne i ne isplati mi se zezati s tim" , na upit što da nemam račun kako bi riješili to jer imam kutiju s jamstvenim listom...." oni bi odobrili povrat sredstava i mi bi ga isplatili na prvotni račun...koji ne postoji...." , također rekao sam da mogu donijet grafu i na ruke primit novac KOJI ĆU ODMAH KOD njih OSTAVITI , nažalost niti to "nije moguće zakonski"....
Rekao sam mu da ću u pon nazvati svaku udrugu/službu za zaštitu potrošača pa ćemo se sad na fino.....

A sad da citiramo i zakon....članak 76. stavak 4. govori

Trgovac MORA izvršiti povrat plaćenog služeći se istim sredstvima plaćanja kojim se koristio potrošač prilikom plaćanja osim ako potrošač izričito ne pristane na neko drugo sredstvo plaćanja,
te uz predpostavku da potrošač ne bude obvezan platiti nikakve dodatne troškove za takav povrat.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Snowrider. 21.10.2017. u 10:52.
Snowrider je offline   Reply With Quote