View Single Post
Staro 18.10.2017., 13:04   #2076
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Iskustvo

@mob
Jedan dan je bio kod mene i to je meni dosta. To kaj neko spava uz mob me ne jebe ni pet posto. Zato sam napisao da je bila proba. Da je kod mene mjesec dana onda bi dao neku recenziju. BTW imat ću prilike i V30 isprobati..isprobati...isprobati

Citiraj:
Autor Branx Pregled postova
Pa baš su bateriju na 8+ svi jako jako nahvalili, da je trenutno smartphone sa najboljim trajanjem baterije... kako si ti zaključio da mu je baterija mana? Samo jer je nazivnim kapacitetom malo manja ili?
Ma čuj dosta sam po njemu pimplao tak da...vjerujem da ga imam duže da bi puno duže trajala....U svakom slučaju durao mi je do drugi dan ujutro što nije loše sam sam očekivao više obzirom na recenzije...Meni to ionako nije neki faktor...Ono meni najbitnije je odlično - ekran/kamera/fluidnost. IOS je fakat stabilniji od androida (dok se ne updejta 3 puta na istom uređaju :-)) )

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 18.10.2017. u 13:15.
Tvrdi je offline   Reply With Quote