View Single Post
Staro 16.10.2017., 23:43   #2488
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ako su ti te prednosti bitnije od nedostatka senzora osvjetljenja, notifikacijske LEDice, užasne izrade, to je mobitel za tebe. Zbog slabog hardvera radi sporo i lagovi su redovna pojava i prilikom kretanja kroz izbornike. Ni kamera nije argument "za" jer je u rangu prosječnih Kineza.

Čak i taj izgled na koji se sad ložiš će se drastično promijeniti kroz kratko vrijeme kad se kompletan telefon oguli. Izrada je takva da se valjda i u sudaru s molekulama zraka oštećuje.

Ali gle, imat ćeš Samsunga. Ako te to veseli, to je vrijednije od "sitnica" koje mu nedostaju.

Dobio sam jednog u zamjeni i prodao u roku sat vremena, još me danima kasnije ljudi zvali i pitali je li prodan. Tako da, nisi jedini.

P.S. Do 1000kn nema mobitela bez mane, ali ako bih morao birati, onda bi to bio Xiaomi Redmi 4A.
Budi bez brige. Pregledao sam kompletnu ponudu mobitela kod nas. Xiaomi Redmi 4a mi je na prvu bio ok, baš kao i Meizu M5c, ali ako koristiš dual SIM funkciju gubiš microSD podršku, nema izmjenjivu bateriju i mislim da niti jedan od njih nema USB OTG. Upravo iz tog razloga mi je lakše progutati mane koje ima Samsungić. Baš sam se poveselio da ću si ubost nekakvo kinesko govno za probu, ali izgleda da...

Postoje još samo dva kandidata koji me zadovoljavaju po pitanju dual SIM + microSD upotrebljivosti (Lenovo C2 Power i Moto C Plus), ali oba imaju ograničenu podršku za microSD (32 gige je max) i nemaju podršku za USB OTG pa su mi jednostavno nepraktični. Plus im je velika baterija, a minus ružnoća i izgled softvera.

Touchwizzzzz mi u ovoj verziji koja je na J3 (2016) izgleda fenomenalno, dok mi je stock Android ružan za popizdit i na njemu bi morao staviti 1 ekran i Nova launcher da mi sakrije toolbar kompletno.

Užasno mi je teško pronaći dual SIM mobitel koji mi odgovara jer su mi uglavnom bitne neke stvari koje baš i nisu mainstream đir i nikada nisam patio na premium osjećaje u rukama, a i sve premium uređaje sam uvijek furao u maskicama koje taj osjećaj (ako i postoji) totalno unište. Premium nije više premium ako je oguljen i puni ožiljaka, te ga takvog možeš prodati samo mazohistu. Definitivno ne očekujem "premium osjećaj" ako znam da kupujem uređaj za male pare.

Imao sam jako davno metalni unibody HTC Legend i ne tako davno stakleni Sony Z3 Compact, ali iz nekog čudnog razloga ipak preferiram (Samsung) plastiku i volim removable back cover koji ti daje lagan pristup svemu.



P.S. Imao sam do sad jako puno Samsung uređaja i izrada je uvijek bila zadovoljavajuća. Jedina iznimka po pitanju izrade je bio S3 Neo, ali ni taj njegov gaf nije bio nešto ozbiljno nego tek sitnica s kojom se moglo živjeti.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.


Zadnje izmijenjeno od: The Man. 16.10.2017. u 23:57.
The Man je offline   Reply With Quote