Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 13.09.2017., 11:37   #2032
Nevidljivi
Premium
 
Nevidljivi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Rijeka
Postovi: 51
Nexteen, evo detaljnija slika sa kvadraturom svih prostorija, ukupno je cca 86m2 zivotnog prostora

https://imgur.com/a/MA7sv

Stolarija je nova PVC, kuca nema termo izolaciju samo Zbuka, cigla je 29cm sa po 3cm zbuke sa svake strane ( unutarnji nosivi zid -u zelenoj boji na slici- je cca 34-35cm).
Lokacija je Rijeka pa zime nisu ostre, a i za grijanje bi samo sluzilo 1-2h ujutro i eventualno mozda malo predvecer ( ono sto sam do sada rijesavao tako da bi nalozio 1 vatru u kaminu kada bi isao na posao da ukucanima bude ugodno kada se probude dok ne bi pocela sezona grijanja i konstantnog lozenja ) Recimo kao sto sada dolazi vrijeme da ujutro kada ce ujutro biti hladno za majicu dugih rukava i mozda jaknu a vec u 11h na marendu u kratkim rukavima.
Prvenstveni razlog nabave je hladjenje ( dok bi bilo koji efekt grijanja bio bonus )

Srale7, Dnevni mi je prioritet i kuzim da sa jednom jedinicom ne mogu sve pokrit.
naginjem poziciji 1 za unutarnju jedinicu a onda u buducnosti za spavacu sobu sta bi savjetovali? ( staviti u hodnik pa da kroz otvorena vrata hladi sve spavace toliko da se ne znojim po ljeti i mogu spavati ili bas u spavacu sobu, ali tu me brine da bi mi bilo too much?) thx.
Nevidljivi je offline   Reply With Quote