Tema: Star Citizen
View Single Post
Staro 31.08.2017., 14:15   #1230
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Dobro si napisao - željene. Svima je želja da izađe igra sa featurovima koje obećaje Star citizen, mislim da nema obožavatelja space simova koji to ne žele.

Ovaj tvoj video je mazanje očiju javnosti, jer RSI nije sposoban napraviti igru koju je obećao. Alpha 3.0 je bila najavljena za kraj prošle godine, devet mjeseci poslije oni prikazuju DEMO fetch misije, koji je, usput budi rečeno, bio po svim parametrima katastrofalan.

Gameplay - tragedija. Performanse - tragedija. Fizika - tragedija. Animacije - tagedija. Da mi je samo znati što su to oni trebali releasati prošle godine u 12-ti mjesec.
Ne pokušavam mazati nikome oči, mislim da to dokazuje činjenica da sam stavio cijeli video sa svim sranjima koja su se mogla vidjeti.

Još uvijek imam nade da je ovo samo jedan jako loše organiziran sustav, koji vodi čovjek (i ljudi) koji je pomislio da je sposobniji i pametniji nego što jest, poduprt ljudima kojima nebi dao da voze tačke, a kamoli da vode nešto poput ovoga.

No živi bili pa vidjeli, ja ću kao i do sada svakih par mjeseci bacit oko i vidjet kaj se dešava. Do sljedećeg puta
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote