Tema: Automobili
View Single Post
Staro 24.08.2017., 20:37   #31358
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dvije su trake, pa je za očekivati da će svatko ići u svoju unutarnju. Netko je očito ovdje krenuo u vanjsku traku i eto sranja.
Heh, "za očekivati je". I ja sam to očekivao, pa sam skoro završio na krovu na tom raskrižju. S lijeve strane su mi uzeli prednost samo tako i uletili u krajnju desnu traku. Trebali su barem iscrtati linije, ako ne metnuti i stupiće. Po tome kako je sad sređeno raskrižje, tehnički, ako skrećem desno, imam pravo odabrati bilo koju traku, a ovaj koji dolazi s lijeve strane me mora propustiti.

Ako sam u krivu oko raskrižja, svakako me ispravite pa da se poklopim ušima.

Isto tako imaš ono raskrižje Draškovićeva X Ignjata Đorđića. Dvije trake skreću desno i skoro uvijek ovaj iz skroz desne trake koja skreće ide u srednju traku od tri na Đorđićevoj. Također dobro mjesto za popraviti desnu stranu auta na račun osiguranja.



Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Već sam pisao o tom raskrižju. Iznimno je glupo regulirano jer je to razmaknuto raskrižje gdje na obje strane možeš samo lijevo ili desno. Ako želiš desno, upale se svima zelena svjetla i s lijeve strane ti znaju doletit auti ko sumanuti. A u pravilu, ako se ne varam, ti koji dođu s lijeve strane trebaju propustiti aute iz tvojeg smjera, kao da svi mogu ići ravno, iako ne smiju. Ne vidim nikakvu posebnu regulaciju prometa (osim da ne smiješ ravno). Nisu ni iscrtane trake kojih bi se trebao držati kad skrećeš. Lak način za pokupit pare od osiguranja i popravit si lijevu stranu auta.



A pogotovo sad kad su radovi, lik je vjerojatno htio proći ravno što ne smije, al ga je bubnuo ovaj koji je doletio s lijeve strane. Budaletine na sve strane, skupa s onima koji samo znaju metnut znakove radova, a ne organizirat i raskrižje da se privremeno može vozit ravno kako bi se rasteretio promet.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 24.08.2017. u 21:03.
IcyTexx je offline   Reply With Quote