View Single Post
Staro 10.07.2017., 16:27   #978
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
aha, pogledaj malo postove od Gabre, pa probaj ponovo...
rookie, prozivas me rasistom cijelo vrijeme i to je direktna uvreda clana foruma, i za to postoje sankcije. MODERATOR molim reagirati.

ja (a nisam primijetio ni netko drugi) Hamiltona rasisticki etiketirao, slobodno me/nas quotaj. Prozvao sam ga preseratorom, no to mogu i za vettela napisati ili nekog treceg.

Bottasov start je blago receno sumnjiv. Zato sto je u F1 ZABRANJENO predvidjanje kad ce se svjetla ugasiti, i postoji limit ispod kojeg se reakcija smatra neizvedivom u stvarnosti ako nisi napamet krenuo, odnosno predvidio kad ce se svjetlo ugasiti. Ocito je Bottas ili bio unutar te "tolerancije" kako ju zovu, ili su Mercedesu zazmirili na jedno oko ovaj put.

Mene Ricciardo svakom trkom odusevi, decko tako kvalitetno vozi, iskoristava maksimum bolida, jako hladan i dobro podnosi pritisak. Nikad ga neces cut da kuka na radio, moljaka, vec odradi sam maks sto moze i vozi pametno. Pa Hamilton mu nije mogao pera odbit, a kako ima nadmocan bolid, trebao ga je prec u prva 3 zavoja kad je dosao iza njega na sekundu.

Ili su izgorili svo ulje, pa nije mogao dobiti " give me all u got"

Mogao bi Hamiltonu Bottas zagorcati sezonu, zajebani ti Finci
Gabre je offline