View Single Post
Staro 13.06.2017., 15:44   #736
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,073
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
zaboravio si jednu stvar od krucijalne vaznosti

RGB

uglavnom, salu na stranu, znas što je mene preporodilo na g502, osim rgb-a

onaj njihov multipraklticni scrool wheel, koji ima lijevi, srednji i desni klik plus hyperscroll, ja sam sebi stavio da mi je lijevi klik na wheelu, copy, srednji cut, desni paste, nebi se sad vratio na mis bez toga, čak sam samo zog tog uzeo sebi za laptop mx anywhere 2, uglavnom bas korisna stvarčica, pogotovo ako dosta radis s fajlovima, excelom i sl.
rgb je sada na svima maltene, od g203 nadalje Iako ja sve rgbove koje imam odmah pogasim (miš, matična)

Cut paste itd se može stavit inače na bilo koju tipku ako ih miš ima više. A za excel se slažem, meni je za excel najbolje miš sa još jednim kotačićem (side scroll).


Citiraj:
Autor movSi Pregled postova
Evo krenem uzet g403, kad ono odjednom cijena mu naraste na 470kn. Odlično

off topic:
Trenutno imam Genius ammox x1-400 i ne znam kako ga otvoriti jer ga želim očistiti. Vijci su vjerojatno ispod padova, ali kad sam ih pokušao skinuti oni se počinju kidati, tako da sam od toga odustao. Jel ima netko bolju ideju? Želim očistiti scroll wheel najviše od svega.
a da, u većini slučajeva su šarafi ispod tih padova koji se najčešće unište prilikom skidanja...Najbolje što možeš je probat pažljivo skinut te padove bez da se oštete..
nub je offline   Reply With Quote