View Single Post
Staro 26.05.2017., 21:10   #1978
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,144
MaxTV - pitanja

Citiraj:
Autor ius1 Pregled postova
Pozdrav ljudi, nedavno sam uzeo hbo premium kod ht-a, na hbo hd kanalima mi je dobra hd slika, pitao sam jel će i na hbo on demand biti hd slika i rekli su mi da hoće. Ali na hbo on demnand slika možda i je hd, nisam siguran, ali ima dosta pikselizacije i šuma pogotovo kod brzih scena kretanja, akcijskih scena, promjene kadra. Imam novi samsung max tv prijemnik, na bakru sam brzina interneta uvijek više od 50 mbts i kad max tv radi. Ponavljam na hd kanalima tih smetnji nema i ok je hd slika. Zanima me kakva je slika na hbo on demand kod drugih ljudi, ima te li sličnih problema. Ima li smisla zvati szk i mogu li što oni tu napraviti (povećati propusnost profila za maxtv, veći bit rate, zaključat na određenu kvalitetu) ili jednostavno puštaju tako lošu sliku na hbo on demand.

Imam ja hbo premium i na optici sam (100/20), hbo on demand je sd slika na svemu osim HD rubrike u kojoj su dvije serije, Westworld i Game of thrones, ovo sto je u sd-u meni zgledaju ko ripovi serija od 350mb, a taj HD zgleda kao 720p rip od cca 1gb po epizodi.

Na hbo go je bolja situacija jer sve pici u HD-u ovisno o brzini neta al steta je sto hbo go nisu ukljucili u maxtv da mozes sve gledat u hd-u.

Valjda ce dodat vise sadrzaja u HD-u u HBO on demand.

Edit: e da zaboravio, na tv kanalima od hbo-a, sva 3 je super slika u HD-u, neznam zas to isto ne prebace u videoteku.
Spikeman je offline   Reply With Quote