View Single Post
Staro 26.05.2017., 16:01   #1970
happyday
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
@happyday:

U više navrata si spomenuo da nije preskupo imati više parica.

Ja imam situaciju da imam dvije parice, jedna je trenutno HT-ov priključak, samo fiksni telefon i tu "uslugu" plaćam 110kn mjesečno s uslugom prikaza broja. Taj broj mi je potreban jer je (bio) vezan uz pravnu osobu i ljudi još uvijek znaju nazvati.

Druga parica je trenutno Amisov priključak, 2u1 (internet + TV), ali kako je Amis prešao u Vipnetove ruke, rado bi se riješio Vipneta (ne volim ih još od vip.fun i vip.one deračina, a sad su mi i Amis uništili) i to plaćam oko 360kn mjesečno (ima HBO paket).

Ako bi ovaj HT priključak (ili Amis) prebacio na ovaj akcijski MAX3, kojom računicom mi je povoljnije uzeti samo maxtv na drugom priključku? Koliko god gledam to ispada puno skuplje? Preporučaš tu opciju, pa me zanima kako i gdje

BTW. Ima li kakve informacije hoće li se Eurosport kada vratiti na maxtv?
Na stranici T-com (fiksne usluge) imaš opciju TOP- KOMBINACIJA MAXTV sa
dodatnim programima za 169 kn u kojem ti je uključen osnovni paket i MAX ARENE 1-2-3-4 za gledanje lige prvaka sasvim dovoljno +regionalni program.Tu je u tu cijenu uključen i postoječi telefon mislim čak i prikaz
broja sa neograničenim pozivima prema fiksnim i mobilnim mrežama.Možda
sam nešto sitno fulao ali to je to

Drugi dijo ako prebaciš paricu sa AMISA na t-com na stranici paketi imaš
opciju za starije TELEFON - INTERNET također za 169 kn i plus možeš uzet
TABLET 8" za 99kn. U konačnici ispast če više za frenfekciju i neznam dali više naplačuju za održavanje opreme.Ova opcija za starije te netreba brinut
to se lako preskače netraže podatke.Sa ovim opcijama koje sam naveo otiđi
u T-centar najbolje krajem mjeseca kad nema gužvi i kad imaju najviše vremena oni mogu napravit sve kad hoče a ti budi uporan i neka ti kažu
za svaku opciju koja je krajnja cijena.Nemoj gledat za 50-70kn više.
IPTV je budučnost i za godinu dana vidjet češ da nisi pogriješijo
happyday je offline   Reply With Quote