View Single Post
Staro 15.04.2017., 13:40   #5096
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,129
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ako se sjetis sibni kratki osvrt kako ti radi.

Dosad sam koristio neki feature u sklopu Garmin sata pa bi live track dijelio s curom kada odem pedalirati negdje u vukojebinu. Ono, vracam se tad i tad, evo ti i ruta. Ovo preko Mapsa izgleda puno jednostavnije
ne radi na CRO accountima očito. stavio sam novu verziju mapsa i nema te opcije. "it will be rolled out in USA ....." kao bypass je da se napravi novi gmail koji je kao iz USA.
EDIT odjednom se opcija pojavila. prije sat vremena je nije bilo. malo jebe pri otvaranju mape onoj osobi na čiji sam mail poslao link(znači nije potreban android, nego može i na komp, pa se otvore gmapsi i pokaže "xyz is here right now". prilikom otvaranja javi error (this email address cannot access the location of xyz" ali ipak pokaže flekicu s mojim avatarom.

Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
S aplikacijom mozes i cacheat mapu (spremiti ju na uredaj) tako da odaberes podrucje koje zelis spremiti i u trazilicu upises: "ok maps"
ne treba mi mapa, niti ne treba da ju mob prikazuje. doduse sama terrain mapa za npr istru i okolicu moze imati koliko, 10MB? mislio sam da aplikacija samo šiba gps koordinate na net.


Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
Ja inače koristim Glympse. Druga strana može gledat preko web stranice.
https://play.google.com/store/apps/d....glympse&hl=hr

EDIT: baci pogled i na Glympse Express. Upravo vidio za njega. Izgleda jednostavniji za brzo dijeljenje lokacije.
pogledat ću.

edit: glympse radi ali ima max limit od 4 sata i svaki put moram rucno ponovno pokrenuti, inace je OK.

Zadnje izmijenjeno od: jp_rv. 15.04.2017. u 14:00.
jp_rv je offline   Reply With Quote