Tema: Star Citizen
View Single Post
Staro 04.04.2017., 14:24   #1208
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Dobar post koji objašnjava zašto je Cryengine bio krivi izbor i zašto igra nikada neće izaći u punom funkcionalnom stanju kakvog svi očekuju i kakvo je bilo obećano...

https://forums.somethingawful.com/sh...#post470989702
Govoriš o tome kao da je postojao bolji izbor za uzeti da se ovako nešto pokrene. Čovjek je istu činjenicu i objasnio.

EDIT: Da ne bi bilo da upirem prstom tj. "tis reko ovo, ono" ista stvar vrijedi i za njega (autora), ako je već konstruktivno objasnio zašto je CryEngine problematičan po pitanju SC-a zašto nije objasnio koji bi engine u tom trenutku bio bolji izbor. U ovom slučaju rekao bih da je odluka bila, gle ovime ćemo obuhvatiti probleme A, B, D, a kad dođemo do problem C, E, F snalaziti ćemo se.

Odavno je svima jasno da je taj publisherski način rada koji CR pusha najveći problem koji ovaj projekt ima i da ga to košta para, živaca, života, ljudi, a boga mi i svega ostaloga.

Na kraju cijele priče, jako mi je drago da su ti silni mladi developeri (ukoliko imaju iole mozga) imali priliku napraviti ovako sjeban projekt ovako loše, ako se nauče pameti bude neki klinac o njih.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"

Zadnje izmijenjeno od: dashko. 04.04.2017. u 14:30.
dashko je offline   Reply With Quote