Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 04.04.2017., 00:19   #1947
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
Wink

prekopirat ću nešto s jednog drugog foruma gdje sam to objavio, tako da ima malo više publiciteta, svi ISP-ovi vole publicitet i reklame, pa eto im ga!
radi se o h1 solo internetu s iskvartel modemom (dobro, ajde nije tolko ni loš, zezam se).

malo čitajući gore čini mi se da ne pišem nikakve novosti (poveća škrtost na brzini, degradacija linije kao izgovor itd.), al eto, nek se nađe!

Citiraj:
uh, baš sam se posvađa sa h1 tehničkom jer mi nisu puštali veću brzinu (prošlo 14 dana od prelaska na vdsl, a brzina nije nit ona maximalna adsl).
meni se čini da oni imaju i neke "standardne izgovore", recimo veli tip da nisu jer je "linija bila degradirana".
a ja mu velim, pa nije neljudski nit priznat da ste zaboravili ili sl., sve ja opraštam kad dođemo do iskrenosti itd.
ali ne, kaže automatsko mjerenje je došlo do tolko, i to je to....i sad kaže da će ručno pokretati brže....pa ga ja pitam "a šta vam se to promjenilo u međuvremenu da sad uspije, a onda nije?"
čak mislim da je i neku klemu pomenuo da su prividali.....lol!

onda mu ja dalje velim da sam 50m od centrale i da je bilo 50/10 na t-com-u, ali veli on da to nema veze, može žica puknut kad oće i di oće! i tako ja surfam polu-puknutom žicom u glavama i log-ovima h1 opreme koju mora da je dizajniro i isporučio hitler, kad je vako brza!


hebate patak kakvi tu ljudi rade dobro to radi ikako!

inače je reko tolko nelogičnih stvari da se ne bi stidili nit ovi najveći "web-zezanti"! moreš mu 5x ponovit pitanje, nema promjene! on sidi u višljoj fotelji i šta on kaže, to je to!

degradacija linije, a ovdje zalemljeno i kod mene sa parice na modem, a i gore u šufitu gdje se parica grana dalje po zgradi.... mg:
pa onda reci "mi smo krivi, ispričavamo se, trebalo je to proraditi prije", ali ne, bolje ovako nasrat pa da ja pišem ovo sada!
(u više od 10 redaka!)

štedu oni na bandwidthu, i to debelo! kad bi svima upalili 10/4 valjda bi se totalno zagušili, pa onda kalkuliraju i seru. nadaju se da ću ja zaboravit, da neću znat da nije isto adsl i vdsl...njihov adsl je 0.5mbit/s i manje, ako neko misli uploadat štogod. mg:

e da, kad su me to prebacivali na vdsl, onda su mi par puta resetirali modem (znači izbriše se sve), i sve bi to bilo cool da se iza toga čovjek može ikako spojit na modem (čak i žično) nekih par h iza toga. i da ja nisam tu nekoliko puta moro upisivat wlan podatke...nakon toga mi se čini da se nešto sporije kači laptop na wlan, valjda mu je puno da mu radi vdsl i wlan, sigurno neki pakleni kineski procesor unutra!

ne znam jesam vam pričo kad sam ženskoj vrsti tehničke podrške (t-com) slao slike na mail i objašnjavo da sam rješio problem, da je bio loš spoj na mojoj strani (tad sam to zalemio ovdje dolje), a ono nakon par dana dolaze 2 t-com "meštra", i pitaju di je modem, oni bi da popravljaju! mg: pa što ih odma tada ne pošalje u 3PM, da mi je samo znat!

btw. sve to gore ne znači da idem igdje sa h1....jeftinije a bolje neću naći.
svi oni vole neobično ugovore i puno više cijene od ovih.


u drugim vijestima, t-com vratio novce koji su bili preplaćeni, prebacio se na tomato za mobitel jer ne može se baš s ovih 35kn t-com "zmajčić"-em previše...više bi se trebalo moć sa tomato "malom" tj. isto to, ali za 20kn.
i4004 je offline