Tema: Iskon
View Single Post
Staro 03.04.2017., 13:42   #4274
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Poslao sam im mail s upitom što misle s FTTC-om, da HT svugdje gradi te ormariće, da li misle ući sa svojom opremom u njih. Da HT preko istih nudi za 150kn XS, kako je meni ovo što imam (max 20mbps) sporo, bi li ušli u moj FTTC.
Čekao sam dosta vremena, sada su me zvali a trenutno duo prvih 10mj plaćam 65kn, sljedećih 14mj 165kn.
Da im je žao, no da mi mogu ponuditi spajanje na FTTC, no da bi bio bijela zona.
I nude mi kao novi ugovor na 24mj, da bi imao Duo 50Mbps preko FTTC-a, telefon isto 1000min i plaćao bi 220kn-50kn kroz 20mj (evo damo vam)=170kn što mi je i dalje skupo. Moram novi ugovor od 24mj, a B.net nudi 135kn 3D paket tj s televizijom.
A HT 150kn XS koji ima i pozive na mobitel.
Rekao sam da ću razmisliti ali su i dalje previše skupi. Neka si ubace u FTTC svoju pločicu a ne da mi uvaljuju te skupe bijele pakete.
Čekam da mi istekne ugovorna obveza za 14mj, onda se možda nešto promijeni (tada možda pređem na HT ili Bnet) a do onda plaćam tih 165kn (tj imao sam 65kn prvih 10mj) za ovo


No moj upit je bio puno opširniji, s upitom o planovima ulaženja u FTTC. Iskon bi svakako trebao razmisliti i u budućim planovima nešto napraviti s time.
Pogotovo kada krene vectoring i sve što HT najavljuje preko ormarića.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote