View Single Post
Staro 26.03.2017., 22:15   #790
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
evo me, nisam isprobal 280fd, nema BT, nije multicolor, rado bi jos jedan izlaz i fakit... uzet cu neki drugi HU kroz mjesec dva jer sam si napravil troska u vidu Alpine SWE-815.

Onda kad sam vec trebal vuc te zice mi je sinula genijalna ideja da sve izvadim van, pa sam izvadil zadnji zic i tepih, pokeljil nesto dampinga (bitumenski filc i ona ko spuzva na njega) po podu osim po centralnom stupu jer nisam mogal prednje ziceve izvadit, pa sam se nahebo dok sam se zavlacil ispod i ljepil. dodatno sam jos zdampal vrata i bocne strane, vrata gepeka, haubu... laganini od 8-22 cista fizikalija, ni zicicu nisam spojil

Povukao sve nove zice za trenutno stanje i eventualne nadogradnje, centralizirano ispod HU-a. Nisam znal kak ce bit sa subom, pa sam se pripremil, al mislim da ce ovako ostati bez pojacala. Jos nekih zicica za svjetlo i ledice, uglavnom sve kaj se dalo dok je sve bilo raskopano.

U bocna vrata oko zvucnika (preradjeno iz 13 u 16cm) sam ubacil RGB ledice, spojene su preko kontrolera, napojene sa 12V upaljaca pa rade na kljuc. osvjetljenje nožnog prostora je spojeno na serijsko osvjetljenje, pali se kad i ostalo (kod otkljucavanja, otvaranja vrata..), dimma se kad se gasi i tak... i u pepeljari je inace kmica pa su ugradjena dva zetoncica, pale se sa svjetlima ali se daju neovisno kontrolirati (pamti zadnje postavke pa kak namjestim ostane).
Ovo ubacivanje ledica oko zvucnika u vratima je ravno križnom putu, milijon stvari treba pripasat... da sam znao ne bi mi na pamet palo, al skroz guba izgleda, diskretno i groovy.

Znaci sve sam slozil, pospojil, pospremil, slozil si gu, piknul usb i krenul, paljenje, radi. Prekontroliram zvucnike, sve 5 bez suba, palim pilu prvi put. Pustio Bright ligths, ak to radi kak treba sve ce, osmjeh od uha do uha. Sve se cuje, al sve, ko da sam doma, nis ne fali, ne gusi se, moras cupkat... sub mrvu prek frtalj, zatvoren Ma milina, najjaci upgrade ikad sto se auta tice. Onda sam malo divljal sa brass monkeyem i slicnim stvarima, pa malo repcuge. Rock je dobio dodatni kik jer su se midovi rasteretili, vrata se vise ne muce reproducirat nesto sto ne mogu i nece se sve razletit, a stvarno zvuci mocno. Sad je to to. Dobro moram visoke jos rijesit, al za sad mi je super

Evo par slika ak nekog zanima, nisam se bas sjetio slikat dok sam delal. Zanemarite zvukove u videu, isel sam provjerit, ne cuju se ventili nego se glupo snimilo

ukratko preporuka za SWE-815
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.

Zadnje izmijenjeno od: mujica. 26.03.2017. u 22:34.
mujica je offline   Reply With Quote