Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 12.03.2017., 19:22   #8312
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Hvala, no to su sve Hi-Fi linije, za to znam.

Meni ne treba CD player i zvučnici, samo mali receiver. S tih linkova samo DENON CEOL "piccolo receiver" mi odgovara. Kad uhvatim vremena moram ga bolje proučit, za sada na prvi pogled mi se čini super.

EDIT: pogledao sam sada malo detaljnije sve tvoje linkove i opčenito takve ''linije''. To mi je opet slabo, tj. to su sve Mini Linije, mislio sam da ima nešto između te mini linije i klasične komponente 43cm širine (midi dimenzija)?

-onda mi je bolje uzet punokrvni receiver poput ONKYO TX-8150 no on mi je definitivno prejak, jel vidio itko jel ima takav ali da je umjesto 135W po kanalu @ 6 Ohma da je oko 50-80W po kanalu na 8 Ohma?

EDIT2: u vezi ONKYO TX-8150, sad sam vidio googlajući detaljne tehničke specifikacije - on prima zvučnike impedancije od 4 do 16 Ohma, tj. isto kao i moj stari receiver, što znači da bez problema može terat moje stare zvučnike, samo je razlika što ću onda imat' 110W po kanalu (na 8 Ohma), 135W je na 6 Ohma, 170W na 4 Ohma itd itd.

imas neki fetis na bold slova?

brojke u wattima ti nista ne znace, to je ono kao da kupis auto sa 200ks i onda mislis da ne mozes voziti 50kmh s njim.
E ali jedino uz taj motor dobijes tipa kozne siceve koje bi bas zelio ali ih nema uz model od 100ks.

kuzis, platit ces vise da bi dobio neke feature ali i generalno ces dobiti bolju stvar.
Gabre je offline   Reply With Quote