View Single Post
Staro 06.03.2017., 22:53   #425
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,332
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Jedini mali problem. Nadam da češ shvatiti da ovaj test nema smisla. Vidim da si dao drugi link pa dobro pogledaj razliku.

Jedina mana u WOT-u, kad uperiš u nebo te FPS skače visoko i manje opterečuje CPU. Po meni ovaj test nije baš, ajmo reći pošten. Jedno je snimiti time demo i pustiti na oba stroja istovremeno. Ovako je nepouzdano kad na oba stroja igra samo jedna osoba (kao da na pamet zna putanju i ne promaši ni milimetar) i sve spoji samo na jedan video.

Drugi problem u WOT-u je što igra nije još optimizirana na multicore. Ona dalje ponaša na dual-core i ostali su na DX10 (na papiru kažu da podržava DX11 - razlog je da možeš uživati u animaciji ammorack)

@backtopic
Zašto na Ryzenu nema još temperature opterečenja? Koliko grije kad manje opterečen u odnosu na Intela koju je skoro zakucan na 66 stupnja?

Nisam siguran da sam pametan, ali Joker nije baš dao pravi test. Na žalost.
kak misliš WOT? kaj nije ovo test iz B1? Pa u WOT-u imam fps lock na 120 fpsa na max detataljima i sa G4560
Mladenxy je offline   Reply With Quote