View Single Post
Staro 05.03.2017., 19:37   #345
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 946
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Iako je fallout izrazito singlecore bound igra, ne da ne bi trebao osjetiti veliku razliku, nego možda nebi uopće, jer ipak nemaš high end graficku. Možda ti je bio loš overclock.

Recimo nedavno sam vidio slučaj da PES 2017 ima microstutter na phenomu, a fps stalno zakucan na 60 fps. Gledam koji kurac. Provjerim total cpu max load, a ono skoro 100%. Uključim takt in game i imam sto i vidjeti - kad ga igra zalufa throttla - takt na 800mhz - loš overclock.

Također sam se susreo nedavno da što se tiče stabilnosti far cry 3 > ibt standard, a mislim i high 10 pass, iako igra niti jednu jezgru ne optereti baš skroz do daske, a kamoli sve 4. Jednostavno neke igre iznenade



Gdje?

Imaš na computerbase 15-16 igara sa titan x pascal na 1080p. Može se gledati per game, u svakoj igri je bio primjetno brži od i7 2600K, čak i tamo gdje neobjašnjivo underperforma za broadwell-e. Nekad i po 30% brži. A on još ima gtx 1070

Također općenito ekipa koja ima gtx 1070 bi kod sljedećeg upgrejda gpu na jače morala gledati barem 1440p 16:9.


PA tko drži 2600k na stocku.

25% na oc (4,8)

i brži je, praltički u svemu s OC R7
markecSMB je offline   Reply With Quote