Citiraj:
Autor Wolverine
Ne kužim što si htio reći, dakle tebi je ista stvar ako sistem pod opterećenim procesorom troši 150W u odnosu na 210 pa ido 270W kod FX-a? 
|
Ps imas i graf ispod
Htio sam reci da ryzeni koji su 8c16t imaju manju ili ajmo reci na razini potrosnju od intelovih 4c8t, a gdje su tek ovi jaci inteli?
Zelim reci da je sve to tu negdje na kraju puno predimenzionirano i cisti intelov PR jer ne govorimo o laptopima ili clusterima pa da se ta stavka treba gledati.
i realno pricati o ustedama je smjesno.
I nadam se da sada kada taj argument vise intel nemoze potezati da ga se nece uzimati kao nesto bitno. Iako vjerujem da ce manjejezgreni ryzeni po potrošnji "potuci" konkuremciju, mislim da to niti prije kod vishere niti sada nije argument koji se treba gledati prilikom kupnje.
PS
Gledam kako je SMT potukao intelov HT , to mi je totalno nevjerojatno..
Amd je stvarnondobro zaokruzio ovaj proc, tj zvjer od proca.