View Single Post
Staro 06.02.2017., 07:27   #2209
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
********
Daj molim te objasni što znači da baterija drži malo duže?? Treba ti
1. držati par dana u komadu ili se
2. zbog nekih obaveza/čega več ne skidaš sa telefona pa ti je bitan SOT??

Ako ti pak treba dobar i kvalitetan mobitel za 850kn onda je ZTE Nubia Z7 Max apsolutni bestbuy trenutno
*********

puno pricam, nekada i po 5-6 sati u komadu, dnevno i oko 8-10 sati se nakupi, je znam da nevalja ali sto ces... posto u zadnje vrijeme sam puno van ureda neda mi se puniti mobitel svako malo, od firme sam dosada vec par telefona promjenio jer svaki ima boljku da nakon 3-4 sata pricanja samo krepusne pa trazi adaptere i uticnice a to je malo nezgodno kad si vanka... a firma nece da kupi novi/jaci ...takva politika... a nemjenja mi se firma a i iskreno nedam vise od 900kn za smarthphone

nubia z7? moze koji link.. tko to prodaje u hr ? nema na nabava.net samo z9 ali malo puno za moj ukus....

ovo pod broj 2. nekuzim... SOT ?? nisam toliko informaticki obrazovan, kod telefona mi je bitno da radi sto duze i da je pouzdan kad ga zafitiljim u zid...
Dobar ti je taj doogee. Kupio ja za prijateljevu mamu, a ona stalno visi na mobitelu (penzionerka, pa joj dosadno), pa ako njoj izdrži 3 dana, tebi će sigurno taj jedan dan.
I imaš ga ovdje za 670 kuna, ak ti baš ne treba garancija. Tu sam ga i ja kupio.
dak0001 je offline   Reply With Quote