View Single Post
Staro 03.02.2017., 10:43   #5
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,133
ebate šta će ti toliko korisnika, imaš lokalni pr0n server da imaš sve te ljude spojene?

btw N karticu imaš na čemu? i PS - kako se tebi nstream ponaša na N standardu? meni čak i sa dobrim signalom povremeno puca. recimo, imam -50/-50 i nv2 ne puca nikad, uptime mjesecima bez jednog jedinog pucanja linka. prebacim na nstream i paf, 4-5 pucanja dnevno. koliko sam čitao, nstream nije pisan za N standard. i zaista, prebaciš na A, i prestane pucat, ili kod lošeg signala puca manje. (kod lošeg signala puca ali je brži, nstream na -80dB gura 20tak mbita, a nv2 na istom signalu max 5 na single chain 20mhz, odnosno 10 na dual chain na 40mhz).

los na 5 km, a ono. nisam siguran. omnitik je dosta visoko, ali frend je nisko.ćemo vidit. nije neka frka još, krade susjedi, montirao sam mu repeater na terasu, ima 10mbita. šteta da se kod nas ne može homebox turbo uzet. sve drugo mobilno je preskupo, a infrastruktura nikakva. kolega s posla živi na pljunometar od centrale, a ima ono tcomovo minimaxiultra škovace jer nema uvjeta za dsl. nevjerojatno.
jp_rv je offline   Reply With Quote