View Single Post
Staro 30.01.2017., 11:21   #89
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,796
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@Silver_tip
Sve super bratheu, nego, ti razumiješ riječ SUBJEKTIVAN DOJAM
Aha, cak se i slazemo u jednom.... ja ga sebi isto nebi nikad kupio

Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
đeneral je gadan ko lopov
Bas to, meni je isto gadan.. vuce na spahtlu za bacanje morta. Prelagan je.

No.. ali... pitam klinca. Jel ti dobar ? Koliko traje baterija ?

Ma ko grom... izdrzi cjeli dan, gledam i filmove, rade mi sve igrice, skypa se... sestra mu ga zdrpi cim ga negdje ostavi... jos dodje ona neki dan i pita:

Jel mogu ja dobit isti taj ali onaj malo veci ? ( GM 5 2k kuna...)








Znaci ne mogu a da ge ne preporucim iako se meni ne svidja jer mobitel jednostavno radi svoj posao te ispunjava svoju svrhu te
s obzirom koliko kosta, radi to solidno dobro i bez glavobolja.

Hebiga, ljudi su fine guzice... ides kupit Kamin ili Sparet i onda gledas kako ti se vizualno uklapa u prostor i koje je
boje ( direktiva od zene ) jer ne smijes kuci sa vizualno ruznom peci. Koliko ima kW i stupanj iskoristenja naspram
ulozenih para je treca, cetvrta stavka koja ide tek nakon ispunjenja prve dvije o izgledu ljepote i boji

I onda na -15C sjedis kraj peci dok zena kokodace da joj zima ili trazis drva u Veljaci jer je sparet progutao 2 x vise nego
odron od prosle godine koji je dimio svako malo ali je grijao.... tako i sjedis sa mobitelom i psujes jel ucitava 100 godina nesto
ili hodas po kuci sa punjacima ili nesto trece


edit: i onda mu brkati da rating 4/10... pa misa mu ce ljudi pomisliti da je telefon odron, pa i odroni dobiju makar 6/10, subjektivno neobjektivna ocjena
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 30.01.2017. u 11:34.
silver_tip je offline   Reply With Quote