View Single Post
Staro 25.01.2017., 20:06   #195
km93
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: x
Postovi: 6
[QUOTE=panasonic;3014896]Nije, to je izmišljena priča.

Čemu dalje razgovarati? Kažeš: "Nije, to je izmišljena priča". Ajde ne pričaj gluposti, očito braniš Instar iz osobnih razloga. Tvrdiš nešto o čemu pojma nemaš, kako možeš tvrditi da je priča izmišljena? S obzirom na to kako to "odgovorno" tvrdiš bez ikakvog znanja i pokrića, dovoljno govori o svim tvojim dosadašnjim izjavama. Ne kužim, zašto netko ne može imati negativno iskustvo????? Šta je vama ljudima???? Šta mislite da sve prolazi idealno????? Instar nije ni bezgrešan ni savršen. Očito iz nekih interesa braniš i brani ti i dalje, ali ne ovako slijepo jer si preočit.

Nadalje, netko je komentirao da je nick "nemaštovit" pa time i nevjerodostojan. Što sam trebala, napisati ime i prezime, dodati uz njega oib i jmbg, datum rođenja i broj kartice? Postaviti profilnu s dakfejsom? Staviti neki fashion moderni nickname? Pa vi ljudi niste normalni. Što se mene tiče, svi odreda kupite u Instaru, to meni neće ići ni u džep ni iz džepa nego će vama. Tko želi, raspitat će se dobro prije nego kupi kod njih i zato sam upozorila, tko neće, široko mu polje. Ja sam samo iznijela svoje iskustvo, ako vas se osobno ne tiče i ne uvažavate mišljenje, samo zaobiđete komentar i to je to. Bože me sačuvaj. Šta se ja gnjavim uopće. Margaritas ante porcos... Lijep pozdrav i doviđenja.
km93 je offline   Reply With Quote