View Single Post
Staro 20.01.2017., 18:47   #43
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
Citiraj:
Autor MOTOR MARY Pregled postova
Meni taj H18 baš nije jasan...

edit: Hm, ma novinari su samo nepismeni. NOA je brend pod kojim se prodaju ti kineski mobiteli u ovoj regiji i kraj priče. Ništa kompliciranije od toga mi se ne čini da je posrijedi.
Upravo tako, to su ti rebrendani neki drugi telefoni. Kako sam napisao u postu prije, moja NOA HummerSE je ustvari BlackView BV5000, nakon instalacije novog ORGINALNOG firmwarea preko "NEORGINALNOG" NOA firmwarea se seriski broj uređaja iz 0123456789abcd pretvorio u pravi serisjki broj koji orginalni BlackView firmweare zna pročiatti za razliku od NOA firmware koji je ofrlje napravljen i nema podršku kao BlackView. Jednostavno je izašao orginal Android 5.1, pa zakrpe, R01, 02, ... do R05 i gotovo. Dok je BlackView napravio i Android 6.0 i 3 zakrpe za njega, dakle BlackView se usitinu trudi i IMA support za razliku kojokakvih Šitsung mobitela, (imao službeni S4 i S4 mini za koje su izašli ofrlje update i koliko 1 ili 2x), dakle Šitsung i ostali samo pričaju bajke da imaju support, nemaju imaju jedino raširenu lošu servisnu mrežu i to je kao taj extra support koji opravdava cijenu telefona 3 - 4x više novaca za isti telefon kao od Xiamia, BlackViewa i sličnih... bedacima da.
Da se vratimo na priču o NOAi, recimo njihov novi HummerLE je u stvari opet BlackView BV6000s, odnosno slabiji model iz serije 6000. Jači model je BV6000 ali ga ne nude pod svojim NOA brandom. I tako je svaki telefon iz NOA ponude.
Nađi razliku
NOA HummerLE vs BlackView 6000s
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 20.01.2017. u 18:57. Razlog: Dodana usporedba "istih" telefona"
Black Dragon je offline   Reply With Quote