View Single Post
Staro 13.12.2016., 21:35   #3483
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,008
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Jao koje smeće od sustava. Jao
Kad je i doma komp počeo pizdit s beskrajnim restartanjima shvatih da sam se zayebo s free upgradeom. I fino vratio sedmicu natrag i sve pet
Da bar mogu napraviti to na računalima na poslu, ali doma ovo smeće od OS-a neće na moj komp nikada pa ni onda.

Jučer na poslu čekali sat i pol čekajući da se update skine, pa instalira, pa verificira.....restartao se jedno 5 puta komp.
Dva starija HP lasera, jednog jedva instalirali, drugom radi samo skener dio, pisač nikako. Ni HP ni Microsoft ne brinu previše oko toga, tko šiša stariji hardver. Automatska instalacija preko Win update niti jednom nije uspjela napraviti što treba.

Pa konstanto špijuniranje i taj osjećaj da nemaš nikakvu kontrolu nad OS-om su zbilja neprocjenjivi

Neke opcije koje su u Win7 bile na 2-3 klika su sad sakrivene na desetom podnivou tih odvratnih ekrana koji izgledaju kao da su dizajnirani za mobitele, ne PC. Safe mode mi još uvijek nije jasan kako se do njega dolazi. Pa taj dućan koji iskače gdje god može, mogao bi nabrajati do sutra. Čini mi se da je to OS koji je u trajnoj beti, a korisnici su testeri. Testira se prvenstveno strpljenje

Stvarno ne znam koji mazohist bi išao mijenjati Win7 sa ovim poluproizvodom, osim ako se baš mora imati "novije".
Exy je offline   Reply With Quote