View Single Post
Staro 02.12.2016., 01:45   #3117
kurc
Premium
Moj komp
 
kurc's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Sve ovisi o sreci, odnosno kakav cip dobijes. Nacelno sve grafe dobijaju cipove sa dna liste, ali po mojem iskustvu 470-etke dobiju bas apsoultno dno dna. Sve koje sam imao do sad, znam da je bila muka isusova doc do 1300, dignes napon, lupa u power limiter, dignes power, grije se abnormalno, kaos.

Drzim se trenutne 480-etke, 1350 Mhz, -100mV undervolt, 1075 ukupno. 120W max potrosnje sto sam vidio u igrama, temp do 65c sa blago pojacanim ventom, odlicno. Izgleda da 480 ipak mrvicu bolje cipove dobiju.
Nazvao sam Futuru i rekao im da mi grafa ne drži boost, jel mogu dobit drugu ili nadoplatit za bolju. Odgovorili su mi da mogu dobit drugu odma ili slati na servis pa čekati i ako je neispravna eventualno nadoplatiti za drugu. Uzeo sam drugu odmah i ova radi sasvim dobro na stock postavkama. Drži boost uglavnom, u Witcheru padne na 1150, ali to je normalno. Uz malo dizanja power limita ili spuštanja napona ga drži stabilno. Evo probao sam npr 1300MHz i +25% i radi stabilno. Za ovu mi GPU-Z kaže asic quality 92.6%, bolje od 99.4% tih čipova u databaseu. Ona prošla je bila oko 60-70 mislim, ako to išta znači. Možda ova nova zlatni čip
kurc je offline   Reply With Quote