Citiraj:
Autor 0v3rl0rd
Jedno loše iskustvo. Do unazad kojih godinu dana je bila drugačija situacija, ali sve češće razne neugodnosti u Linksu, pa eto: prije par dana bio do Linksa u Puli. Zamolim prodavača da mi otvori zvučnike sa police da ih čujem, a on skroz nezainteresirano "ne može". Bez objašnjenja, ništa.
Nebulozna je ta njihova praksa. Još nisam naletio da prodavač ne da da se zvučnik proba jer je to naravno nešto što se ne kupuje na osnovu izgleda. Dapače, u inim trgovinama prodavači kažu da doneseš svoju glazbu kako bi "vidio" što kupuješ.
Mah, nisam zadovoljan, ni najmanje.
|
Vidiš, meni je tip u Zagrebu inzistirao da otvori laptop, iako sam ja govorio da ne treba, samo sam pitao imaju li ga negdje izloženog. Bez beda uzeo skalpel u ruke.
Nedavno mi i bez problema zamijenili jedan kabel jer sam kupio s krivom muško-ženskom kombinacijom. I vratili mi pare jer je taj drugi bio jeftiniji.
Izgleda da sve ovisi o tome na koga naletiš, i kako mu je pao grah taj dan, ne vidim tu neku standardnu praksu