View Single Post
Staro 29.11.2016., 01:24   #1033
Omar_Tokic
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Iako sam prvo mislio kupiti drugi monitor, ipak je došlo do promjene plana, prodat ću stari 24 inčni Dell P2414H i uzeo bi monitor od 27 inča. Sa ovim Dellom sam prezadovoljan, pa bi najradije opet Dell.

Stavit cu c/p s druge teme, pa ako netko može pomoći.

Citiraj:
Autor Omar_Tokic Pregled postova
Monitor mi treba uglavnom za online poker, tu i tamo surfanje ili da se pogleda koja tekma, ali poker je primaran. Igrice se na njemu uopće neće igrat, tako da mi to nije bitno. Ono što mi može raditi presudnu razliku je da čim manje šteti vidu, ako uopće postoje takve klasifikacije.

Koliko se sjećam, a nije da sam baš neki stručnjak, kad sam zadnji put uzimao, uglavnom se preporučivao Dell, sad vidim da se gotovo uopće ne spominje. Najradije bi uzeo Dell, ali kvaliteta mi je najbitnina, pa sam spreman pristat i na druge marke.

Budzet je 2500, max 3000 kn.
Malo sam gledao na sajtu od Linksa, u budzet ulaze DELL SE2716H i DELL P2717H. Može netko podijelit iskustva ako ima 1 od ta 2 monitora? Bi 1 od njih zadovoljio moje potrebe? Da li mi šta radi razliku ako je 1440p, pa da se protegnem do 3800 za Dell U2715H, makar bi radije išao na jeftiniju varijantu.

Zadnje izmijenjeno od: Omar_Tokic. 29.11.2016. u 01:45.
Omar_Tokic je offline   Reply With Quote