View Single Post
Staro 08.11.2016., 19:53   #64
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Citiraj:
Autor Boky1985 Pregled postova
@BladeRY
I još u svom tom kaosu i metežu stignemo imat vremena za romansu. I kasnije za ples, ili što god....tamo u Citadel DLCu. Al ima VRLO dark setting igra, ala Zack Snyder i njegovi dosadašnji DC Comics filmovi.


Bioware wanted to capture more "shooting bottles with Garrus" moments in the game, of which there are plenty......BUT NO GARRUS. Šmrc, šmrc.

Vidjet ćemo....
Glupost tipa u ME2 ubijes onog proto-reapera i zadrzis bazu, taj p-reaper se pojavi na Cerb bazi u ME3. Ako si u ME2 ubio p-reapera (a i nemas izbora) i unistio bazu, taj p-reaper se opet pojavi u cerb bazi. To je kad jednostavno zaseru tvoje izbore radi price i ucine ih totalno bezvrijednima.

ME bez Tali, Liare, Garrusa, + likova iz ME2, nije ME. U originalu smo imali cijeu nasu galaxiju, citadelu, planet i nase rase.
Sad ako su dosli brodom u andromedu, nema citadele i razvijenih planeta od "nasih" rasa. Il ce izmislit sve nove alien rase? Jesu nase rase uspostavile svoje kolonije i planete u kratkom vremenu sta su tamo?

Jebemu, uzivao sam setat citadelom i slusat ljude sta pricaju, onog lika sta je kroz 3 igre pokusavao ostvarit garanciju na proizvod i na kraju dobije povrat pune cjene...3 igre je to izvlacio...za 35 kredita I taj zivi svijet gdje si mogao ubijat vrijeme. Sta bi sad trebao bit ekvivalent tome?

ME universe su ubili sa tricom, al sve one rase i mercenarije, citadel space i terminus, sve to je imalo svoj stimung. Moglo je tu bit jos avantura koliko hoces, ne bjeg u andromedu sa svime novime od nule.
Ovo se pretvara u Mass Call Of Duty Effect.

"-Your land vehicle is designated the "Nomad", and the team got special guidance from NFS developers on its handling."
Nadam se da su uzeli u obzir sve sta je NFS ekipa rekla i to izbacili iz igre.

"Bioware wanted to capture more "shooting bottles with Garrus" moments in the game, of which there are plenty."
Sa Garrusom je to imalo smisla prije last fighta. Kao da se zna jenom zauvjek tko je bolji sniper. Ako ubace te minigames gluposti masovno, pretvaraju igru u QT evente koji su sami po sebi glupi doboga.

"-BioWare is coy about multiple endings; "it's a suprise", "it's different than the trilogy" "
Je, i ME3 kraj je bio surprise. Kao da zagrizes cokoladu a ispalo je da je to govno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 08.11.2016. u 20:02.
BladeRy je offline   Reply With Quote