Tema: Titanfall 2
View Single Post
Staro 08.11.2016., 19:42   #43
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
...
Ma ja sam se zeznuo u izračunu, na poslu sam tipkao pa nisam uzeo sve u obzir ali se ne zbraja ping
Treba izračunati vrijeme potrebno od najudaljenijeg igrača do servera i onda od servera do tebe to je onda vrijeme koje imaš u igri.
Navodno će serveri kasnije biti 60/60
Kad je refresh rate 16ms, drastično se povećava šansa da ćeš paket dobiti bez prevelikog vremena čekanja.
Recimo, ako paket može doći do tebe za 51ms, sa serverom od 20hz će on doći u drugoj rundi paketa, dakle od 50-100ms (zato se događa da 3-4 metka spoji u jedan)
Ako je server 60hz, paket stiže u četvrtoj rundi, dakle od 48-64ms


Kaj se loadouta tiče
Titan - Tone
Nema puno filozofije, ne ulijećem među više titana s njim, nastojim ih pofarbat što više i onda ispustim rakete
Kad se nađem među više titana, bacim sonar koji ofarba svakog jednom, ja onda što brže ofarbam sve ostale s 40mm još dva puta i ispustim rakete
Protiv pilota mi je super jer sam precizan s 40mm i ima electric smoke

Kaj se tiče pilota
Koristim arc ili gravity grenade
Koristim Volt ili r201 - obavezno extended mag
anti titan je MGL, ako igram pilots vs pilots onda je secondary onaj pištolj koji odjednom ispali tri metka.
Za boost je anti pilot turret, probao sam i ovo ostalo ali mi nije toliko dobro kao ovo, pokazalo mi se najkorisnije...
Nekad koristim cloak, nekad phase shift...zavisi kak mi taj dan dođe

Igram ti Attrition ili PilotsVsPilots
U ovom zadnjem je lag jako primjetan i tamo najviše ekipe koristi wallhackove i ta sranja tak da ga izbjegavam zadnjih dana.

Ajd me dodaj na origin pa da skupa bacimo koji put
jed2i je offline   Reply With Quote