Tema: Titanfall 2
View Single Post
Staro 08.11.2016., 19:07   #42
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Kako? 20 Hz znači da se podaci sa servera prema meni šalju 20 puta u sekundi, tj. svakih 50 ms. Ako bi to zbrojio s onih 30 ms, to bi bilo 80 ms. Ne znam baš puno o networkingu, pa nisam siguran ni da li se ta dva broja smiju samo tako zbrojiti. Tek nedavno sam naletio na Battle(non)senseov kanal, pa još nisam sve stigao pohvatati . Čini mi se kao zgodan kanal na kojem bi se dalo nešto naučiti.

Serveri nisu najbolji, ali u odnosu na ono što sam doživljavao u BO3 i IW-u na PS4, Titanfallovi serveri su space shuttle. Mislim da sam u ovih 10-ak dana otkako je igra izašla, bio svega 3-4 puta pogođen ili ubijen kad sam ja već odavno bio u zaklonu. U CoD-u mi se to događalo i više nego 2-3 puta tijekom jednog meča, pa mi ovo i nije tako iritantno.

Koje loadoute i titane najviše koristiš i koji game mode ti je najbolji? Ja primarno igram attrition i bounty hunt. Kao pilot najčešće koristim R-201, MGL i stim ili phase shift za attrition. Dok igram bounty hunt, tada najčešće biram cloak da mi je lakše položiti novac. Osim R-201, svi SMG-ovi su mi super, a odlični su mi i svi AR-ovi, pogotovo Devotion. Kao anti-titan oružje mi je dobar i charge riffle, pogotovo s onim attachmentom koji omogućava da se preskočit charging. Boostovi koje biram su uglavnom amped weapons ili pilot turret te ponekad map hack. Od titana najviše koristim Iona, a sad sam se počeo praksati i s Northstarom i Roninom, ali s njima još uvijek nemam konzistentnost. Baš maloprije sam igrao par mečeva s Roninom. U jednom meču imam odličan killing spree gdje sam s njim sredio 3 titana, 4 pilota i još par miniona, a u drugom jedva da skinem par miniona i dobijem assist za protivničkog titana.
KhongLo je offline   Reply With Quote