View Single Post
Staro 27.10.2016., 15:45   #1746
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Evo na napišem kako je sve prošlo s mobitelom. Onaj dan otišao sam u Svijet medija, momci koji tamo rade rekli su mi da se javim na mail Svijetu medija na pohvale/žalbe i da oni mogu primit mobitel i poslat ga isto u Agram servis. Nisam im ostavljao mobitel nego sam otišao direkt u Agram servis. U Agramu sam im objasnio da dolazim četvrti put na servis s istim mobitelom i da tražim novi mobitel jer očito s ovim nešto nije u redu. Lik koji je zaprimao mobitel rekao je da to ne ide tako, da će oni zaprimit mobitel za popravak i da će napisat na radni nalog da korisnik traži novi uređaj jer je više puta na servisu, a da zamjenu uređaja može odobrit samo Samsung. Nakon što sam predao mobitel u servis, javio sam Samsungu i oni su rekli da će vidit šta mogu učinit sa zamjenom, da će kontaktirat Agram servis, i da ne podižem uređaj skroz dok se oni ne jave. Oni su se javili za 5 dana i rekli da je uređaj sad popravljen (da radi po "specifikacijama proizvođača") i da odem po njega u Agram servis. Otišao sam prekjučer po mobitel, dođem na šalter, kaže lik ovdje potpišite, na to ja sam mu rekao da neću ništa potpisivat dok se ne uvjerim da sad sve radi kako spada, na šta se on nasmijao . Nakon 10 minuta testiranja(kamera, zvučnik,spen, ekran) uvjerio sam se da sad mobitel radi kako spada i potpisao sam im radni nalog. Sad se nadam da se više neće kvariti .
Samo da još napišem, kad sam ja testirao mobitel došao je lik s s6 ili s7 mobitelom na servis i rekao da je jučer podigao mobitel sa servisa i da se mobitel u zadnji 24 sata 4 puta restartao, a da ga je i prvi puta predao na servis iz tog razloga, a da su oni samo vratili mobitel na tvorničke postavke. Jos je lik rekao da traži novi mobitel jer mu je glupo plaćat pretplatu ako je mobitel na servisu, a ja sam u tom trenutku pomislio ono sta je Guls napisao, da će prije dobit ukrutak nego novi mobitel .
__________________

Daten je offline   Reply With Quote