View Single Post
Staro 20.09.2016., 10:47   #5075
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Pogledao:
- Discovery Showcase HD -NE
- Animal Planet HD - NE
- Eurosport 1 HD - NE
- Nova TV HD - DA (ali bio je i prije)
- Doma TV HD - DA (ali bio je i prije)
- FC WORLD HD - DA (nije bio prije)

... e sad, možda treba zemlju staviti na HR i ponovno sve odskenirati pa onda provjeriti (al mi je tlaka ponovno sve podešavati )
Citiraj:
Autor CroRiper Pregled postova
Ni meni ne rade ova tri kanala a koristim Conax karticu u onom starom HD prijamniku. Zvao sam SZK pa kazu da bi trebali raditi. Ja njima da mi rade i Nova HD i Doma HD... a on ce na to kao oni vam ne bi trebali biti gledljivi u osnovnom+proširenim nego tek u HD start paketu. Tako da sam odustao, rekao mu da zaboravi da sam zvao te da nista ne šalje, nikakav upit Nisam htio da mi još zacrne ove HD kanale ili jos gore, da dobijem novi prijamnik.
Ovo je luda kuca ono sto prema dostupnom rasporedu na njihovim net stranicama nebi trebalo raditi, radi (Nova TV HD i Doma TV HD), a za sta oni tvrde da treba raditi ne radi (Discovery Showcase HD, Animal Planet HD i Eurosport 1 HD)
Izgleda da treba ponovo pokrenuti pretragu programa, ali kao sto kaze bertone onda te ocekuje nanovo slaganje programa po tvom cefu a to traje.

Edit: jel mi neko ko ima samo "Osnovni digitalni paket" moze potvrditi da gleda "Nova TV HD i Doma TV HD"

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 20.09.2016. u 10:59.
Cilim je offline   Reply With Quote