Tema: PayPal
View Single Post
Staro 29.08.2016., 23:02   #2720
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,939
Zvao heldesk I manje vise ista stvar. Poslala mi zena neki link na meil za reset pass-a, ali prije toga ukucam neki pin koji mi ona da na telefon.
I kaze da bi sad trebalo bit ok i da nezna zasto se to desava.

-->
mislim da uprav pocinje moja nocna mora sa paypalom.
daklem probao sam nesto platiti veceras. odjednom se pojavilo nesto da moram potvrditi account i da izaberem br tel na koji ce me nazvat. izaberem broj i vidim zadnje 2 znamenke koje odgovaraju, ali kada kliknem pise da nije broj reg na mene i nemogu dalje.
ako odem na contakt da im posaljem meil pita me da se ulogiram sto nemogu napravit jer mi neda. wtf???
molim savjet sta dalje? kako poslat toj bagri meil i to rascistit jer sad nemogu nista placat.
hvala.

edit: ja ovo nis ne kuzim. daklem totalno locked out. nece da mi poslaju preko moba. i onda se sjetim reseta pass-a i to radi. uletim u acc i na ulazu me pita neka pitanja za koja znam sigurno tocne odgovore i nece da ih primi. na kraju sam preko kartice koja je vezana za PP usao.
jel moguce da se radi o hakiranju? kako to da nisu skinuli dinero onda jer ima nesto na deviznom?

edit2: jutros opet isto, locked-out nakon sto sam sinoc uspio napravit. opet ista poruka sve isto :-(. i ne nudi mi vise mogucnost zvanja mobitela ni nista. samo pise
zar nitko nije imao isti problem?

edit3: Zvao heldesk I manje vise ista stvar. Poslala mi zena neki link na meil za reset pass-a, ali prije toga ukucam neki pin koji mi ona da na telefon.
I kaze da bi sad trebalo bit ok i da nezna zasto se to desava.


Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 30.08.2016. u 10:00.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote