View Single Post
Staro 19.08.2016., 14:23   #1435
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Imam ja, baterika mi je hit and.miss. nekad drzi super, nekad curi, jako je osjetljiva koliko sam.lrimijetio.na nadopunjavanje. Ako ga lripunim 20-30% duplo brze mi tih 20-30% potrosi.
Evo od nekidan dobio dvije mrtve crte na ekranu, jednu crnu jednu bijelu.
Atilta se pri.mijenjanju portrait landscape, pogotovo izrazeno ako je neka jaca aplikacija u igri (google maps npr)
Spen mi se stalno iskopcava van i samo cek dan kad cu je izgubit.
Ima toga jos.
Tvoj vjerojatno ima HW problema, jbg, dogadja se svima. Osim po pitanju baterije, jer iz iskustva, sammy je tu najludji

Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Pretpostavljao sam. Ja iskreno takvu sitnicu sam kuzio i na S6. No nije dealbreaker, vise me zabrinjava baterija. Kako je relativno jeftin a prakticki nov, mislim da cu ga uzeti. Jedino od sammya sto volim je note radi s-pena, a nisam imao note jos od trojke

P.S.
Note7 izgleda brutalno. Posebno crna verzija. Samo sto nema valjda covjeka na svijetu koji mrzi edge ekran vise od mene
Isprobao Note 5 i na kraju odustao. Za ekran si u pravu u potpunosti. Kolega mi mobitel prodavao za 300 eura, mobitel stvarno 10/10. On ide po Note7. Kaze da je baterijom zadovoljan, ali nakon kavice i 40ak min igranja sa istim, ja bi poludio da to cudo moram koristiti svakodnevno.

Razmisljam cak i o Note7, ali bez da isprobam isti - nema sanse. Prvo radi edge ekrana, a onda radi osjetljivosti istoga. Ako sve bude ok, uzimam ga 100% radi s-pena. Pozelio sam se malo istoga, ali ne bas pod svaku cijenu. Ekran je ipak najbitnija stavka smartphonea
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote