Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.07.2016., 23:04   #22848
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Jesam...Bijeli Ep3 utukao brdo love za samo 20tak ks više od serijale

Ne slažem auto za stazu već za gušt,možda budem išao na street race ako se približim 400ks...

Treba mi auto i za svaki dan,posao,putovanja itd...tako da bi ipak uzeo VI pa polako se upuštao u tuning,s REVO stage 1 mapom imam u startu 280ks,riješim ispuh i usis i idem na stage 2...onda fali samo K04 turbo za stage 3.

Neznam nisam pametan,imam još 30 dana za razmišljanje...kod VI mi treba brdo love za tuning jer je serijala,ova V ima usis,ispuh i K04 turbo.

Možda ipak bolje uzet VI u startu,bit će je lakše prodat kasnije...manje km i noviji auto.

Ova V je inače u izvrsnom stanju,imam online trag od sva 3 bivsa vlasnika,točno znam kako je održavan auto itd.

Inače da već s 300ks je teško vozit FWD,blizu 400 da ne spominjem...proklizava i u 3. brzini s DSG-om.

Poznanik s V GTI i blizu 300ks ima 15 sec do 200kmh,što je super...
Bez ljutnje ali ti plan tuninga auta nije ispravan.

Prvo se tunira ovjes i kočnice, a tek potom na red dolazi snaga (motor) ... a ako baš želiš odraditi posao do kraja i kako treba onda kako ideš po fazama, usporedno i skidaš težinu pojedinih dijelova kako bi na kraju imao što bolji raspored mase i više konja po kilogramu mase.
bertone je offline   Reply With Quote