View Single Post
Staro 22.07.2016., 00:31   #4811
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 1,259
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
Imam router ZTE ZXHN H108L i jačina signala je blago rečena katastrofa. Kupio sam access point TPLINK WA801ND koji sam stavio u range extender mod i sve funkcionira ok jedan dan, drugi dan ovi laptopi koji su spojeni preko njega ne žele na net. I tak ja tražim kanal na kojem bude sve radilo, konačno pronađem, kad ono drugi dan isto. Lud sam več!

Dal bi pomoglo da na routeru isključim wifi, sa kabelom spojim AP i nek bude u AP modu. Dal bi onda svi uređaji konačno bili "zadovoljeni" ili jednostavno moram kupiti drugi/bolji router.

Hvala
Prijavi da ti H108 ima loš signal na WiFi pa bi trebao dobiti neki drugi. Range extenderi su prodaja magle, bar po mom iskustvu, to malo radi, malo ne radi, ako imaš mogućnost povući UTP kabel između glavnog routera i access pointa napravi to i riješio si probleme.
Night je online   Reply With Quote