View Single Post
Staro 21.07.2016., 15:35   #40
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
prijatelju ovo sta se desilo @BrunoFranjko nema veze samnom ni sa GS shopom.. kakvi su "papiri" neka ti on odgovori..
sta bi ti to trebalo fejk doci?? jesi ti uopce kada kupovao telefon preko ikakvog webshopa?? racun se koliko ja znam ne dobije nego se sve ostvaruje preko svog racuna kojeg napravis na GS shop web stranici i preko toga ostvarujes sva prava koja imas.. ako se dobiju neki papiri to je onda jos dodatna garancija da je shop u redu.. di je servis, neznam ali znam da je u Italiji za male popravke i znam tj. netko je prije napisao da sami placaju postarinu za popravak..
ja ti nisam kriv za tvoje lose iskustvo sa xiaomiforsale shopom, trebao si paziti di kupujes.. zanimljivo je kako si samo ti sumnjicav i kako samo tebi sve ovo smeta a svi drugi vec kupuju ili pisu svoja iskustva.. ja netrebam graditi nikakvo povjerenje u GS shop jer nit sam njihov zaposlenik niti ga posjedujem, ja mogu sredit popust i pitat tu i tamo neki info, pa i posredovat kod nekog kvara ako je potrebno ali to je sve moja dobra volja i moje slobodno vrijeme.. Preporucujem ti da i ti potrosis malo svog i saznas sve stvari koje te zanimaju jer nevidim koju ti vise informaciju mogi dati a da vec nisam je napisao.. tvoja sumjicavost u pokvareni svijet oko tebe ce tesko proci ma kakve god ja slike stavljao.. napisao sam ti vec ako ne vjerujes meni i nama ovdje onda samo kupis negdje drugdje, pozdrav i zivio..

from my x500
__________________
sasha2511 je offline