Citiraj:
Autor A.J.
Hvala za odgovor. Dali si slao HTC Hrvatska ili nekom vanjskom? S obzirom na sva vaša loša iskustva sa Agramom i što mi Zagreb nije blizu, premišljam se da se javim HTC Slovenija ili u Telekom Slovenije mobitel gdje sam ga kupio. Vidim u papirima od servisiranja da ga su ga popravili u Ljubljani u Emonagram (koji je sudeći po imenu možda dio Agrama), a u Ljubljanu ionako moram uskoro ići.
EDIT: HTC Hrvatska mi je odgovorila na fejsu. Rekli su mi da se javim Agramu.
|
Nemoj na fejzbuk na njemu odgovaraju takvi noobvi koji nemaju veze sa ovima koji ti se jave direktno na mail, piši im ovdje
http://www.htc.com/hr/contact/email/
P.S
Agram ti nikad neće dat novi uređaj nego će ga konstantno popravljat i gubit ćeš vrijeme dane i živce kao ja. Jedino di možeš dobit novi uređaj je ako se javiš na gore link kažeš da su ti usrali mobitel u agramu i da hoćeš novi, ostaviš fino podatke i dobit ćeš odgovor u roku par dana kad oni otvore taj slučaj i vjerovatno odobre zamjenu i kasnije te možda i telefonski kontaktirat.