Tema: Motori
View Single Post
Staro 26.04.2016., 21:31   #609
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Tomek85 Pregled postova
Pa napisao sam da mi runner 50 ima preko 45kkm,kojem sam prvi vlasnik,i nije jedini s kojim sam natukao kilometre,ja se ne trebam niti se nisam nikad konzultirao(osim u samim počecima) kak ga održavat,da ne znam sigurno ne bi vidio te kilometre nego bi odavno bio na otpadu

A najviše od svega volim "stare mudre majstore" koji su najpametniji i u pravu i onda kad nisu,jer nikad nije kriva tvornička greška,štednja u izradi,škart tvornički dijelovi,nego je kriv vlasnik kaj je tvornica napravila traljavi posao,kak da ne

Baš me zanima kaj bi rekao na novo kupljen skuter u dućanu,koji nakon 5000km ima pol metra lufta na radilici,jer su tvornički ugradili škart lagere,a propisno je razrađen,vožen i zagrijavan,e upravo sam na takvog ja naletio i znam da nije jedini,a ti i dalje prodaj bajke da svaka 50ka odvrti 50kkm bez problema
mozda da se konzultiras,bi ti trajal dulje od 20000km prije raspada.
nigdje nisam napisao da svaka 50ka napravi 50000,nego da moze bez problema napraviti ako je gazda normalan,postoji i pojam "tvornicka greska",ali tvrditi da ne moze napraviti 50kkm zato jer je tebi zaribal prije,je u najmanju ruku maloumno,meni recimo nikad nis nije zaribalo,a imal sam vlastitih vozila,bas jako puno,znaci prek 100,ima tu ljudi koji me znaju,pa znaju da ne brbljam bez veze,i kaj se mene tice,moja rasprava s tobom je zavrsena,iznosis netocne cinjenice na osnovu jednog skutera kojeg sam odrzavas i raspal se na 20000km,meni dosta.
zweitakt je offline   Reply With Quote