View Single Post
Staro 08.04.2016., 13:40   #6408
Neo-ST
Premium
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,364
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Zanimljivo, na moj.hrvatskitelekom.hr stranicama pise 'ADSL promet aktivacija' i kada odaberem promjenu brzine, pise da mi VDSL brzine nisu dostupne, odnosno nisu podrzane na mojoj adresi.
Nakon sto sam se godinu dana natezao preko poziva i prosao razna odbijanja i izlike, odustanem i nazovu me pocetkom 2016. godine, pitaju da li zelim da mi povise brzinu na 30/5, VDSL2.Reko moze, povisili su i svi sretni.
Prije par dana mama zove nesto za Magentu, raspituje se i slicno.Odustanemo od Magente, promijenimo paket na MaxTV-u i dobijem besplatno povecanje brzine sa 30/5 na 50/10.
Zanimljivo, jos uvijek se na HT stranicama vodi kao 'ADSL promet aktivacija' i pise da mi VDSL brzine nisu dostupne.

Zahvaljujući tebi, ja jučer odem na Tcom chat i pitam ih jel mogu i meni dignit brzinu, kažu može, i to Turbo50 opcija

Sad čekam tehničare da se jave, ne znam zašto.
Jesu tebi morali doć i mijenjat router ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote