Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 25.02.2016., 23:05   #986
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Nemojte samo ovo shvatiti da vas nagovaram na nešto, TB je postavio pitanje koje je i mene mučilo i sve te oznake na ambalaži, iskreno, počeo sam primjećivati i o njima razmišljati tek kada sam skužio da moji problemi imaju veze sa parenjem...kockica po kockica i...evo, pet mjeseci sam "čist"
Nisam htio postati ranije moje iskustvo ovdje jer mi nije bilo svejedno kako ćete me shvatiti. Još se dobro sjećam kako su mi pojedinci išli na živce, još dok sam pušio, sa svojim "savjetima" o zdravlju
No sada, kada je netko drugi potegao jedno od tih pitanja, odlučio sam pregristi i napisati vam svoje iskustvo, u najboljoj namjeri..

P.S.
I dalje mislim da, ako treba birati između "klasike" i "elektrike", ova drugonavedena je bolji izbor...samo je pitanje koliko bolji, zapravo.
Pa ne vidim razlog zašto ne bi napisao svoje iskustvo. Vjerovao ili ne, nije mali postotak ljudi koji imaju problema od e-cig. Ja si sam radim tekućine jedno 4 god. Počeo sam iz razloga što sam i ja imao problema. Ako je tekućina čisti VG grlo mi ode kvragu. S druge strane od previše PG-a u tekućini mi procuri nos. Previše nikotina zna izazivati žgaravicu (dosta frendova mi se potužilo na to). Ja si mućkam 30/70 PG-VG tekućinu sa 6 mg nikotina i nemam nikakvih problema sa tim omjerom.
Da se razumijemo, e-cig nije zdrava. Vrijeme će pokazati koliko je štetna.
Ja ju vidim kao manje štetnu alternativu pušenju. Da li sam u krivu, vidjeti ću kroz koju godinu.
gibo je offline   Reply With Quote