Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 25.02.2016., 21:51   #984
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ne, prijatelju, nisam.
Već ranije sam imao problema sa želučanim refluksom i palpitacijama srca, to se pogoršavalo uz cigarete i bilo je jedan od okidača da se prebacim na "struju" pred par godina (između ostalih 100 razloga,koje valjda svaki pušač ima, jel' ...kod mene su se ti razlozi množili kroz 20+ god. pušačkoga staža, nije teško zamisliti...).
Bilo je OK jedno vrijeme (točnije do ljetos) kada sam prvi put počeo priimjećivati to oticanje...prvo sam mislio da je neka hrana ili nešto, bio kod doktora, izbacivao stvar po stvar od pića i hrane pa smo došli do e-cigarete...

Nemojte samo ovo shvatiti da vas nagovaram na nešto, TB je postavio pitanje koje je i mene mučilo i sve te oznake na ambalaži, iskreno, počeo sam primjećivati i o njima razmišljati tek kada sam skužio da moji problemi imaju veze sa parenjem...kockica po kockica i...evo, pet mjeseci sam "čist"
Nisam htio postati ranije moje iskustvo ovdje jer mi nije bilo svejedno kako ćete me shvatiti. Još se dobro sjećam kako su mi pojedinci išli na živce, još dok sam pušio, sa svojim "savjetima" o zdravlju
No sada, kada je netko drugi potegao jedno od tih pitanja, odlučio sam pregristi i napisati vam svoje iskustvo, u najboljoj namjeri..

P.S.
I dalje mislim da, ako treba birati između "klasike" i "elektrike", ova drugonavedena je bolji izbor...samo je pitanje koliko bolji, zapravo.

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 25.02.2016. u 22:06.
  Reply With Quote