Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 25.02.2016., 14:33   #977
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor gibo Pregled postova
Bome uništavaju neke tekućine plastični tank. Probaj inawerinu limetu. Razvalila mi tank na kayfunu u roku odmah. Nisam vjerovao u to dok nisam doživio.
Uzeo sam malo googlati, i bome si u pravu. Ali djelomicno. Limun, cimet i cola npr. su tekucine koje radi svog sastava puno lakse unistavaju plasticne tankove od ostalih tekucina. Ali opet tu zagrijavanje naravno igra ulogu najvecu. Barem tako procitah

Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Bok. Noob sam u svemu ovome,kupio bi si ecigaretlin ali neznam uopće od kuda počet. Da li je ovako nešto ok za početnika?

http://www.erevolucija.com/detalji/2...omplet-1450mah

Na što treba paziti prilikom kupnje,čitam vas al uopće ne kužim ništa

Počeo bi sa nekim malboro light tekućinama,šta je sa okusima? Lik u dućanu mi priča sve i svašta o tome.

Tnx
Odavno ne pratim ovakve setupe, pa ti ne mogu nista reci o kvaliteti istih. Po meni se vise isplati malo dodatno potrositi odmah od pocetka, i to iz vise razloga. Prvi kako bi ti se parenje uopce svidjelo, drugo kako ne bi nakon 2-3 tjedna narucivao novi setup, itd.

Kangertech subtank mini npr. + neka baterija koja podrzava subohm parenje i na konju si od samog pocetka. Fora je u tome sto takvi setupi nisu puno skuplji od ovoga sto si ti tu nabacio. Mozes uzeti i kangertech bateriju, ili joyetech. Brendirani i provjereni, a odlicne za pocetnika.

Mislim da za cca 50-60$ mozes sve to kupiti preko neta, ili cca 600kn kod nasih dobavljaca. Ako ti nije zurbe, pronadjes preko neta sta ti treba pa kupis i pricekas da dodje.

No bez obzira na sta se odlucio, problem ce biti pronaci odgovarajuce tekucine. Tu ti vec nitko ne moze pomoci, moze ekipa nabrojati razno-razne (kvalitetnije) proizvodjace, ali ces sam morat testirati sta ti odgovara. Ako ti se sve to svidi, kad tad ces ih sam sebi po svom gustu mixati. Osjetno bolje i jeftinije
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote